• Bükkábrány
 • Bükkábrány
 • Bükkábrány
 • Bükkábrány
 • Bükkábrány
 • Bükkábrány
 • Bükkábrány
 • Bükkábrány
 • Bükkábrány
 • Bükkábrány
 • Bükkábrány
 • Bükkábrány
Őszi tevékenységek az óvodai gyermekcsoportokban PDF Nyomtatás
Napsugár Napközi Otthonos Óvoda
Írta: Derekasné G. Judit   
2012. szeptember 20. csütörtök, 10:34
A hosszú nyári szünet után végre újra találkoztak egymással a rég nem látott pajtások, valamint újabb barátságok szövődtek a gyermekek között. A szeptemberi időjárás kegyes volt hozzánk, így nagyon sok időt tudtak a csoportok a szabadban tölteni, tevékenykedni. Élvezetesek voltak a gyermekek számára a közös - őszhöz kapcsolódó - munkák. A nagycsoportosok szőlőt, almát, körtét szüreteltek, "betakarították" a paradicsomot, paprikát, mogyorót gyűjtögettek, kukoricát törtek. Az ősz kincseit elhelyezték az élősarokban, a gyümölcsökből pedig finom saláta készült. Az óvoda előtt kialakított virágoskertjüket is folyamatosan gondozzák, már a virágmagokat is összegyűjtötték tavaszra. A középső csoportban is az őszi évszakhoz kapcsolódó tevékenységeket végezték a gyerekek. Ellátogattak a zöldségboltba, ahol megtekintették az őszi gyümölcsöket, zöldségeket. A megvásárolt szilvából befőttet készítettek a csoportban, amit majd télen fognak elfogyasztani. A tevékenységekről készült képek megtekinthetők a galériában.
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com